אודות נועם לירון טכנולוגיות - עולם של תכן והנדסה

מפעל נועם לירון טכנולוגיות הוקם בשנת 2010 על ידי משה איסקוב, שעד היום מתפקד כבעלים ומנהל המפעל, במפעל מועסקים כ-7 עובדים. המפעל מתמחה בייצור חלקים מדויקים ומורכבים כולל כרסום ב- 5 צירים סימולטאני, ברמה תעופתית, מבצעים עבודות כולל סדרות קטנות ואבי טיפוס. ליווי הפרויקטים מתבצע מרמת התכנון, פיתוח ועד למוצר הסופי. מגוון אמצעי הייצור והניסיון הרב שהצטבר, מאפשר לנו לתת מענה לדרישות אתגריות של Tailor Made.

המפעל מתמחה בעיבוד מגוון רחב של חומרים: אלומיניום, פלדות, נחושת, פליז, ברונזה, פלסטיק, נירוסטה, טיטניום וכדומה.

למפעל התמחות נוספת ביצור חלקים מורכבים לביצוע המתוכננים בתוכנות המתקדמות ביותר בשוק:
 SOLID WORKS + CAM. במפעל יש מחלקת הנדסת מוצר החל מתכנון וייצור אב טיפוס ועד השלב של תכנון ועיצוב מוצר סופי הכולל אריזה ייעודית.

אנו מספקים שירותי גימור בהתאם לדרישות הלקוח - ציפוי, צביעה, הדפסות.


הרכבות מדויקות של כל החלקים הנדרשים בשיטת TURN KEY - הרכבת מכלולים מכאניים-אלקטרוניים, משולבים ותתי מערכות, ויצור מתקני עזר לתעשייה. החדרת קשיחים ומסבים, סמרור וכד'.


צוות המפעל

המנהלים חדורי מוטיבציה ומגובשים בדרך חזונם ובדרך פעולתם. צוות עובדים מגובש ומנצח היכול להתמודד עם שינויים. ארגון וניהול זמן אפקטיבי ורווחי. מנהל שרות הלקוח בעל ניסיון רב מאד הנמצא בקשר ישיר ורצוף עם כל הלקוחות. שרות מדלת לדלת – קבלת חומרים ושרטוטים בשער מפעל הלקוח ואספקת החלקים הגמורים בשער הלקוח. מנהל רכש ולוגיסטיקה בעל ניסיון וקשרים מעולים ואישיים עם הספקים. מבקר מוסמך ומקצועי במשרה מלאה, ניהול אבטחת איכות לפי כל דרישות הלקוח.

 

ניהול פרויקטים ממוחשב - במערכת MES & ERP (ג'אוסופט - קיטרון) מקצועית ומתקדמת

תכנון ופיקוח ממוחשב על כל שלבי הקדם ייצור והייצור (תכנון, רכש, ייצור והרכבה). דיווח שוטף בזמן אמת. רכש חומרים, קשיחים, רכיבים מכאניים וכל הנדרש לביצוע הייצור וההרכבה. מערך ביקורת קבלה, בתהליך ובדיקות סופיות המאפשר אספקת המוצר לקו ההרכבה של הלקוח עם התעדה מתאימה.

 

ציוד המפעל

  • מערכת מחשבים חדישה המאפשרת לקבל מידע בזמן אמת ו/או ב- On Line בדואר אלקטרוני במבחר פורמטים.
  • במפעל ישנם כ- 6 מרכזי עיבוד CNC + מרכזי כרסום. כושר עיבוד:
  • 5 צירים - קוטר שולחן 630 מ"מ, X-500mm, Y-450mm, Z-400mm
  • 5 צירים - קוטר שולחן 250 מ"מ, X-500mm, Y-250mm, Z-400mm
  • 3+4 צירים - X-1000mm, Y-520mm, Z-620mm, עם ציר רביעי בקוטר 200 מ"מ
  • 3 צירים - X-1000mm, Y-520mm, Z-500mm
  • 3 צירים - X-600mm, Y-400mm, Z-400mm
  • במפעל ישנה גם מחלקה קונבנציונאלית לכרסום.
  • השחזת כלי עיבוד – יצור כלים מיוחדים לפי הצורך. יתרון משמעותי בזמן תגובה בפרויקט דחוף
  • חדר ביקרות איכות עם מכונת מדידה CMM אוטומטית, מבקר במשרה מלאה, ניהול אבטחת איכות לפי כל דרישות איזו ת"י  9001:2015 ISO ותקן תעופתי AS9100D.

הסמכות

תהליכי התכנון, הרכש והייצור במפעל מבוקרים וממוחשבים ומתנהלים בקפדנות על פי מערכת ניהול איכות ISO 9001: 2015 ותקן תעופתי AS9100D המאושרת ומוסמכת על ידי המכון לבקרה ואיכות IQC, ומגובים בתוכנה חדישה לניהול משאבי הארגון (ERP). במפעל קיימת מחלקת הנדסה ובקרת איכות עם ציוד חדיש ואיכותי וכוח אדם מנוסה ומיומן.

   

רוצה לדעת יותר ו \ או לקבוע פגישה?

פרטי קשר:
דוא"ל: office@noamliron.co.il
טלפון: 8111882–04

 פקס:   8111883–04 

טואול הקמת אתרי אינטרנט